Przekierowanie na http://girlhascat.pl/

czwartek, 2 sierpnia 2012

old photo

Ostatnio dostały się do moich łapek zdjęcia rodzinne mojego chłopaka. Każdy kto mnie zna, wie że uwielbiam czarno białe zdjęcia, najlepiej ukurzone i pełne historii. Te zdjęcia należały właśnie do takich zapomnianych i niechcianych. Mój chłopak na pewno podłożył to pudełko przed mój nos złośliwie, mając pewność, że zapatrzona w małe obrazki dam mu spokój na co najmniej godzinę…
Po jakimś czasie kiedy już wybrałam te najładniejsze zdjęcia zlokalizowałam osoby (że to ta sama tylko w innym wieku) zaczęłam pytać. I tak okazało się, że na zdjęciach wiele razy powtarza się piękna kobieta, którą postanowiłam Wam pokazać. Jest to już niestety nieżyjąca babcia mojego chłopaka, która w pracy była chemiczką


a w domu artystką i modystką…

Zauroczyła mnie zwłaszcza ta sukienka ponieważ jest dwustronna! Nie wiem jak Wy ale ja uwielbiam takie rzeczy.8 komentarzy:

 1. Ojacie! Uwielbiam takie zdjęcia! Ostatnio z moim Chłopakiem także oglądaliśmy stare zdjęcia jego rodziny <3 Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj tam, nie są aż takie piękne :))
  Bardzo ładna kobieta :) sukienka też mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O dziwo nie bylo mi wcale gorąco :D

  OdpowiedzUsuń
 4. rewelacja! uwielbiam przeglądać takie stare zdjęcia, jest w nich coś magicznego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Niesamowite zdjęcia, a sukienka faktycznie przecudna :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawy post! Babcia miała super urodę ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Faktycznie piękna kobieta, dwustronna sukienka, bardzo fajna opcja ale chyba horror w kwestii szycia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zupełnie nie pomyślałam o trudności szycia, pewnie masz rację, że uszycie tego cuda to horror...

   Usuń

Dziękuje wszystkim za komentarze, każdy z nich jest dla mnie bardzo ważny! Doceniam Wasze słowa uznania, opinie jak również krytykę. Staram się wszystko czytać i w miarę możliwości odpowiadać. Proszę jednak o kulturę słowa - wszystko można wyrazić za pomocą różnych słów. Wszystkie wulgaryzmy będę usuwane!